Anunțuri

ANUNT Se aduce la cunoştinţă publică convocarea unei şedinţe extraordinare a Consiliului local al oraşului care va avea loc la data de 3 noiembrie 2020, ora 13, în sala mare a Casei de cultură Şedinţa este publică. Accesul în sala de şedinţă este permis pe bază de triaj epidemiologic, cu respectarea strictă a normelor sanitare şi a măsurilor de igienă legal instituite (purtarea obligatorie a măştii de protecţie, dezinfectarea mâinilor, păstrarea unei distanţe adecvate între participanţi), în limita locurilor disponibile.

Publ_3nov2020

ANUNT – Primaria Orasului Milisauti organizeaza concurs pentru ocuparea a doua functii contractuale de executie de Sofer I – pentru microbuz scolar si Muncitor calificat tr.III- autospeciala P.S.I. din cadrul compartimentului administrativ intretinere pe durata nedeterminata

ANUNT Orasul Milisauti organizeaza concurs pentru ocuparea functiei publice de executie temporar vacante de inspector, clasa I, grad profesional superior din cadrul compartimentului fond funciar si registru agricol pe durata determinate (pana la revenirea pe post a titularului)

ANUNT DE PARTICIPARE Pentru acordarea sprijinului financiar de la bugetui local al Orasului Milisauti, unitatilor de cult de pe raza orasului Milisauti, apartinand cultelor religioase recunoscute din Romania